טיפים וטריקים

טיפים וטריקים

ראשית – לדעתנו יותר נוח לערוך עריכה ראשונית מתוך מחשב שולחני, או מחשב נייד עם מסך רחב עם זאת, ממשק הניהול מותאם לעבודה מתוך הסמארטפון ומאוד נוח לעדכן ולהעלות תמונות גם מהסמארטפון.
טיפים בנושא העלאת תמונות

אם אתם מעלים תמונות מהסמרטפון – צלמו אותן מראש. ערכו אותן ודאגו שהתמונה ללוגו (וכן תמונת הטבה) תהיה ריבועית ולא מלבנית. תמונה ראשית של העסק ו/או תמונות נוספות – דאגו לצלם לרוחב ולא לגובה. לאחר שהתמונות ערוכות ומוכנות הכנסו למימשק הניהול והעלו אותן מתוך ספריית התמונות.

אם אתם מעלים תמונות מהמחשב, ערכו את הלוגו  כריבוע בתוכנת עריכת תמונות ואת התמונה הראשית כמלבן. כך תקבלו תמונות מדוייקות ופרופורציונליות, הן באתר והן באפליקציה. אם אין לכם תמונת לוגו מסודרת, הרי שבתור תמונת הלוגו יכולה שמש גם תמונה קטנה שמייצגת מוצר שלכם או את העסק. אפשרות נוספת למצב בו אין לכם תמונה מוכנה, היא לצלם תמונה טובה של שם העסק בכרטיס הביקור שלכם, או במודעה או פלייר שעשיתם בעבר, ערכו אותה ודאגו שתהיה ריבועית. הגודל המומלץ הוא מעל 2X2 ס”מ. התמונה הראשית והנוספות צריכות להיות תמונות רוחב (לא גובה) במידה של מעל 5 ס”מ רוחב.

תמונות ההטבות – צריכות להיות ריבועיות. כמו הלוגו.

טיפים וטריקים בנושא הטבות

בשדה כותרת רישמו תיאור ראשי של ההטבה. בשדה פירוט ההטבה רישמו תיאור נוסף ותנאי קבלת ההטבה, אם ישנם כאלה. כמו כן, באתר ובאפליקציה ישנו “מנוע חיפוש הטבות” הסורק את הביטויים והמילים שרשמתם משני השדות הללו. לכן מומלץ לכלול בכותרת או בתיאור ההטבה את שם המוצר או תחום העיסוק שלכם לצורך איתור במנוע חיפוש ההטבות באתר (לדוגמא: נעליים אם אתם חנות נעליים, פיצה אם אתם פיצריה, מסעדה, אם אתם סוג של מסעדה, ארוחת בוקר וכו) וכן את שם העסק שלכם.

טיפים  וטריקים בנושא מיקום העסק בקטגוריה

המיקום בקטגוריה נקבע בדרך הבאה: האחרון שעדכן, שלח, או הוסיף הטבה, – מופיע ראשון, כלומר מעבר לכך שעסק פעיל ודינאמי שמציע באופן שוטף הטבות ומבצעים באפליקציה ובאתר, או שולח הודעות מבצע יזומות על מבצעים וקופונים אטרקטיביים, יעורר עניין וסביר שיקבל יותר תנועה לעסק שלו, הרי שבכל פעם שהוא יעדכן או יעלה הטבה חדשה, הוא גם יופיע יעלה ויופיע במקומות הראשונים באפליקציה ובאתר ומטבע הדברים יקבל יותר חשיפה הן לעסק עצמו והן למבצעים וההטבות שהוא מעניק.

כמו כן, שימו לב שניתן לקבל מיקום עדיף קבוע באתר MyCityCard

אמנם במערכת  MyCityCard האתר והאפליקציה מסונכרנים ופועלים במקביל זה לזה, אולם לאתר יש “חיים משל עצמו” באינטרנט, והוא מתפקד כאתר ההטבות המוביל בעיר שלכם, אליו מגיעים גולשים רבים מהעיר המחפשים עסקים והטבות גם מבלי קשר לאפליקציה. לעיתים קרובות אלו גולשים שיש להם גם את האפליקציה שבוחרים להתעדכן באופן נוח יותר לפני שיוצאים מהבית ומתכננים את יציאתם לקניות. קיימת אפשרות לקבל מיקום עדיף בעלות נמוכה מאוד ולהופיע בין שלושת העסקים המקודמים בקטגוריה שלהם בעיר שלכם ואשר מופיעים גם בדף הראשי של אתר MyCityCard שלהעיר. לפרטים נוספים – פנו ל”ראש העיר” של MyCityCard המנהל את אתר MyCityCard של העיר שלכם ובדקו את האפשרות להופיע שם.

טיפים וטריקים בנושא הודעות מבצע יזומות

הודעות מבצע יזומות היא אפשרות הפרימיום האפקטיבית והמדליקה ביותר לעסקים יצירתיים ויוזמים.

כשמשתמשים במערכת ההודעות המתפרצות, עדיף לדעתנו להודיע על מבצע חזק ואגרסיבי על מוצר מסויים או בשעה מסויימת, מאשר הודעה על מבצע עם הנחה קטנה על מגוון רחב של מוצרים (לדוגמה: מבצע / קופון  40% הנחה על ארוחת בוקר לשעתיים הקרובות עדיף על הודעה של 10% הנחה על כל התפריט למשך שבוע, או הודעת מבצע  50% הנחה על חולצות טריקו קצרות ביום שני בין 16:00 ל- 19:00 עדיפה על הודעת מבצע של 15% הנחה על מגוון מוצרים כל השבוע)

אם אתם רוצים לייעד מבצע גם לתושבי העיר וגם לתושבי ערים אחרות שנמצאים בסביבת העסק שלכם, רישמו שתי הודעות מבצע זהות, כשאת האחת אתם מייעדים לתושבי העיר שלכם ואת השניה יעדו לכלל מחזיקי כרטיס MyCityCard הנמצאים בסביבה שלכם.

בהודעת המבצע במערכת ההודעות ניתן לרשום גם מבצע  1+1 חינם. מבצע זה שווה ערך ל- 50% הנחה תוכלו בהגדרת המבצע לסמן 40% ומעלה כמו שהייתם מסמנים במבצע 50% הנחה.

חשוב וכדאי לדעת, כי ככל שתתנו הודעות מבצע עם הנחות גדולות יותר שיכנסו לקטגוריה גבוהה יותר, יותר אנשים יקבלו אותן והן גם ישפיעו יותר על מי שיקבל אותן, שכן ככל שההנחה גדולה יותר, ההנעה לפעולה, כלומר קניה – גדולה יותר.

טיפים וטריקים על עסקים מועדפים

לכל משתמש באפליקציה ובאתר, יש אפשרות להוסיף למסך המועדפים שלו, הן הטבות מועדפות והן עסקים מועדפים (כך גם קל לו יותר לאתר אותם). כדאי לכם לעודד לקוחות שלכם להוסיף את העסק שלכם למועדפים אצלם וזאת משתי סיבות: האחת – יש יותר סיכוי שהם יבקרו בדף העסק שלכם, כדי לראות מה חדש מבחינת המבצעים וההטבות למחזיקי הכרטיס, שאתם מפרסמים בדף העסק שלכם, השניה – כל הודעה ששולח עסק הנמצא אצל מישהו במועדפים, מגיע אל אותו משתמש, בלי סינון.

כמו כן, בקשו מהם לסמן בסימון “אהבתי” את העסק שלכם. עסקים עם הרבה סימוני “אהבתי” נתפסים בעיני לקוחות פוטנציאליים כעסקים טובים ואמינים. בנוסף אתם יכולים להפיץ את המבצעים שלכם המיועדים לכלל מחזיקי MyCityCard בפייסבוק שלכם או בקבוצות הוואטסאפ שלכם ואת אלו המיועדים רק למחזיקי כרטיס MyCityCard של העיר שלכם בפייסבוק העירוני שלכם, או ברשימת הוואטסאפ העירונית.

אנו מאחלים לכם הצלחה ושגשוג ומקווים שתשכילו להשתמש במערכת לטובת כולם.

MyCityCard – טוב לאנשים. טוב לעסקים.

שתף בעל עסק קטן